به تمام ويژگي هاي چاپ ديجيتال ، قيمت ارزان را هم اضافه كنيد! دستگاه چاپ ديجيتال oce 3165 با سرعت 60 برگ A4 در دقيقه قادر به توليد اسناد چاپي با كيفيت بسيار عالي است. اين دستگاه كه در واقع يك copier-printer است با سرعتي نزديك به چاپ مي تواند نسخه اصلي را اسكن كرده و در تيراژ دلخواه چاپ كند. از آنجا كه تصوير اسكن شده قبل از كپي شدن ترام گذاري و چاپ مي شود نسخه هاي تكثير شده توسط اين دستگاه كمترين فاصله را با نسخه اصلي خواهند داشت.

كيفيت مناسب، سرعت بالا و امكان چاپ در تيراژ پايين اين چاپ ديجيتال سياه و سفيد را به روشي كاملاً مقرون به صرف تبديل مي كند. با اضافه كردن امكان چاپ اطلاعات متغير و هم چنين تركيب اين شيوه با چاپ ديجيتال رنگي توليد نسخه هايي در تيراژ پايين و اقتصادي دست يافتني است.

چاپ افست همواره روشي براي دستيابي به بهترين كيفيت و بالاترين تيراژ است. وجود تمام امكانات لازم براي توليد يك سفارش چاپ افست در خانه چاپ و طرح باعث مي شود تا كنترل كيفي به شكل مناسب و قابل قبول در تمامي مراحل امكان پذير باشد.

دقت در آماده سازي فايل، گرفتن خروجي فيلم و تهيه زينك تاثير مستقيم و به سزايي در نتيجه كار خواهد داشت و بهره بردن از امكانات خوب عمليات تكميلي موجود در خانه چاپ و طرح باعث تسريع در تحويل سفارش به مشتريان خواهد بود.

امكانات موجود عمليات تكميلي در خانه چاپ و طرح عبارتند از :

برش

خط تا و پرفراژ

شماره زني

صحافي چسب گرم و صحافي مفتول

يكي ديگر از خدمات ما در بخش عمليات تكميلي ، خدمات روكش و لمينيت است. لمينيت را مي نوان مكمل چاپ ناميد كه بر ظرافت و زيبايي كارمي افزايد. علاوه بر اين ،روكش لمينيت، مقاومت كارچاپي را بالا مي برد و به آن شفافيت نيز مي بخشد و در برابر رطوبت، شرايط محيط، خراش و … از آن محافظت مي كند.

طي فرآيند ليمنيشن، سه لايه شامل سندچاپ شده و دو لايه طلق ، طي فرآيند فيزيكي و حرارتي بر روي هم قرارگرفته و در نهايت ، يك لايه خواهيم داشت .

دستگاه اتوماتيك ليمينيت در خانه چاپ و طرح، كارها را تا عرض 1.20 متر و طول تقريبا نا محدود، لمينيت مي كند. براي كارهاي كم تيراژ كه با چاپ ديجيتال رنگي يا سياه و سفيد اماده شده اند نيز مي توانيم به جاي روكش يوي يا ورني از روش لمينيت كردن استفاده كنيم.